Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia angielski

Biuro Tłumaczeń (Śląsk, Chorzów) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje tłumaczenia ustne oraz pisemne na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski, jak również na inne języki obce. Tłumaczenia są wykonywane zgodnie z zachowaniem najwyższej jakości standardów językowych, dotrzymując terminowości zleceń, uprzednio uzgodnionych z Klientem. Nasi tłumacze i native speakerzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje, co umożliwia wykonanie przekładu na najwyższym poziomie.

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje tłumaczenia z trybie zwykłym, przyspieszonym oraz ekspresowym. Nie jest nam obcy język techniczny czy żargon prawniczy, gdyż od lat zajmujemy się tłumaczeniem tekstów specjalistycznych co sprawiło, że jakość stawiamy na pierwszy miejscu. Tłumaczymy treści reklamowe i strony internetowe, które są wizytówką naszych stałych Klientów. Podejmujemy się najbardziej specjalistycznych przekładów z branży IT, która prężnie się rozwija w tych czasach. Obsługujemy klientów z każdego sektora biznesowego, wiele firm produkcyjnych oraz dystrybucyjnych, od małych po duże międzynarodowe korporacje.

Biuro tłumaczeń angielski

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentów na angielski i odwrotnie, takich jak:

  • karty charakterystyki, instrukcje obsługi,
  • dokumentacje techniczno-ruchowe (popularne DTR),
  • umowy, kontrakty i inne dokumenty handlowe i administracyjne,
  • sprawozdania finansowe, raporty finansowe,
  • dokumentacja medyczna, wypisy ze szpitala,
  • materiały reklamowe i marketingowe,
  • strony internetowe,
  • teksty z zakresu branży informatycznej (IT) oraz wiele innych.
Biuro tłumaczeń Chorzów, Śląsk

tłumacz przysięgły języka angielskiego

Ponadto, Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ma w swojej ofercie również tłumaczenie przysięgłe z angielskiego wszelkich dokumentów urzędowych, osobistych, procesowych czy samochodowych, przygotowywane przez uprawnionych tłumaczy przysięgłych widniejących na państwowej liście tłumaczy przysięgłych, sporządzonej przez Ministra Sprawiedliwości. Nasi tłumacze ustni często podejmują się tłumaczeń u notariusza, w sądzie czy w przypadku podpisania umowy, gdzie niezbędny jest tłumacz przysięgły ustny.
Zajmujemy się także tłumaczeniem medycznym i tłumaczeniem technicznym z i na język angielski.

Tłumaczenia ustne angielski

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta tłumaczy ustnie różnego rodzaju konferencje, szkolenia w firmach, spotkania biznesowe. Mamy możliwość tłumaczyć symultanicznie, przy użyciu kabin tłumaczeniowych, jednocześnie na kilka języków. Konferencje obsługiwane przez nas często opiewają na kilkaset osób z różnych krajów. W dobie pandemii tłumaczymy ustnie również przy użyciu takich narzędzi jak Zoom czy Skype, co pozwala na tłumaczenie symultanicznie dla setki słuchaczy, będących w różnych krajach.

Tłumacze angielski i native speakerzy

Współpracujemy z ponad 200 wykwalifikowanymi i doświadczonymi tłumaczami języka angielskiego i native speakerami, którzy są członkami Naczelnej Organizacji Technicznej zrzeszającej tłumaczy technicznych z całej Polski, dzięki którym jakość tłumaczeń zachowujemy zawsze na najwyższym poziomie.

Język angielski na świecie

Językiem angielskim posługuje się już ogromna ilość ludzi na całym świecie. Stał się on niejako językiem międzynarodowym. Oficjalnie mówią nim Brytyjczycy, Irlandczycy, Amerykanie, Kanadyjczycy, Nowozelandczycy czy mieszkańcy RPA. Jednak jest on urzędowym językiem także w wielu mniejszych krajach Azji czy Ameryki. W języku angielskim bez problemu można się porozumieć w każdym kraju Unii Europejskiej i dogadać niemal w każdym urzędzie w Europie. Języka angielskiego używają turyści na całym świecie co sprawiło, że turystyka się prężnie rozwinęła, a podróże do innych krajów stały się niestraszne. Poszukując pracy praktycznie w każdym CV w dzisiejszych czasach można znaleźć j. angielski co oznacza że w tym języku z powodzeniem można się dogada niemalże na całym świecie.

Fachowość, rzetelność i terminowość wyróżnia Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia na tle innych biur.