Tłumaczenia biznesowe

Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia biznesowego?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia biznesowe

Biuro Tłumaczeń (Chorzów, Śląsk) „Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia” posiada w swojej ofercie także tłumaczenia biznesowe na niemalże wszystkie języki świata. Ten rodzaj tłumaczeń skierowany jest głównie dla firm, spółek, jak również międzynarodowych korporacji i jest nieodłącznych elementem zapewniającym płynną komunikację w środowisku biznesowym. Obecnie tłumaczenia biznesowe stały się podstawą działania wielu firm.
Tłumaczenia dla firm opierają się o treści scricte specjalistyczne i dotyczą wielu rodzajów dokumentów, a są nimi między innymi:
  • umowy spółki i kontrakty handlowe;
  • sprawozdania finansowe;
  • bilanse i raporty finansowe;
  • faktury, protokoły;
  • KRS;
  • biznesplany;
  • dokumentacje administracyjne;
  • treści marketingowe i reklamowe;
  • strony internetowe.

Tłumacz biznesowy

Tłumaczenia biznesowe ustne świetnie sprawdzają się podczas rozmów telefonicznych z zagranicznym kontrahentem, jak również spotkań biznesowych czy negocjacji handlowych. To klient decyduje czy tłumaczenie biznesowe ustne ma zostać wykonane symultanicznie czy konsekutywnie. Dlatego też tłumaczenia biznesowe są wielowymiarowe i mogą przybrać każdą formę przekładu, która bazuje na relacjach z klientem. Wszystko jest uzależnione od formy spotkania.
Tłumacz biznesowy to często także tłumacz przysięgły, gdyż nierzadko tłumaczenia pisemne czy ustne wymagają uwierzytelnienia pieczęcią tłumacza przysięgłego. Baza tłumaczy w „Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia” to profesjonaliści, którzy potrafią sprostać nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym treściom, zachowując odpowiednie słownictwo, kontekst wypowiedzi i formę dokumentu.

Tłumaczenia biznesowe online

Biuro Tłumaczeń „Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia” świadczy również usługi tłumaczeń biznesowych online, które od paru lat stały się wygodną, swobodną i bezpieczną formą tłumaczeń biznesowych zarówno ustnych jak i pisemnych.
Dzięki współpracy z naszym biurem tłumaczeń, wiele firm i spółek zachowuje płynną, rzetelną i profesjonalną współpracę ze swoimi kontrahentami, co skutkuje pełnym rozwojem biznesowym na każdym etapie od negocjacji do wieloletniej współpracy. Podstawą prowadzenia biura „Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia” jest zachowanie najwyższych standardów przekładu, by osiągnąć 100% satysfakcji ze strony klienta.
Serdecznie zapraszamy do składania niezobowiązujących zapytań ofertowych w celu otrzymania spersonalizowanej wyceny.