Tłumaczenie

Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia hiszpańskiego?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia hiszpański

Biuro Tłumaczeń (Śląsk, Chorzów) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe, na przykład na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego na język polski lub inny wybrany język obcy. Nasze Biuro Tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych oraz pisemnych (tłumaczenia nieprzysięgłe i przysięgłe) wszystkich kombinacji językowych, a nasza kadra wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy i native speakerów, z którymi współpracujemy od lat, gwarantuje realizację tłumaczeń na najwyższym poziomie, zachowując terminowość, fachowość i rzetelność.

Tłumacz hiszpańskiego na Śląsku

Gwarantujemy niezmienność cen oraz profesjonalną obsługę klienta. Co więcej, nasze biuro oferuje bezbłędny i staranny przekład dostosowując terminologię oraz stylistykę do kontekstu i wydźwięku tekstu oryginalnego. Poza przygotowywaniem tłumaczeń w trybie zwykłym, nasze biuro oferuje także tryb przyspieszony i ekspresowy w razie pilnych potrzeb. Wykonujemy tłumaczenia z niemalże wszystkich dostępnych branż i dziedzin nauki. Tłumacze z którymi współpracujemy posiadają doświadczenie z różnych dziedzin, takich jak: przemysł, technika, IT, medycyna, marketing i reklama, IT i wiele innych.

Jaki jest termin realizacji tłumaczeń na język hiszpański?

Do wszystkich naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, a co za tym idzie – terminy realizacji tłumaczeń również dostosowywane są do potrzeb i wymagań klientów, czy to indywidualnych czy też z sektora biznesowego. Zwyczajowo, tłumaczymy w trzech trybach realizacji: standardowym, który przewiduje tłumaczenie 6-8 stron obliczeniowych na dobę; przyspieszony, który zakłada powyżej 8 stron obliczeniowych na dobę i tryb ekspres, podczas którego tłumaczymy nawet i 15 stron obliczeniowych na dobę lub więcej!

Jak wygląda proces tłumaczenia?

WYSŁANIE ZAPYTANIA
Poprzez maila z załączonym plikiem do wyceny.
WYCENA
Szyta na miarę potrzeb i wymagań klienta.
REALIZACJA TŁUMACZENIA
Zakończona odesłaniem do klienta tłumaczenia wraz z fakturą rozliczeniową.

Tłumacz hiszpańskiego

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia pisemne i ustne oraz przysięgłę i zwykłe. Szczególnie specjalizujemy się w przekładzie:
  • umów i innych dokumentów z zakresu prawa,
  • instrukcji obsługi,
  • dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • dokumentów handlowych i administracyjnych,
  • sprawozdań finansowych,
  • kart charakterystyki,
  • dokumentacji medycznej,
  • materiałów reklamowych i marketingowych,
  • dokumentów z zakresu branży informatycznej (IT) i wielu innych.
Tłumaczenie ustne hiszpański

Oferta tłumaczeń na i z hiszpańskiego

Tłumaczenia medyczne
Nasi specjaliści z dziedziny medycyny podejmują się licznych przekładów epikryz, wyników badań i innej dokumentacji lekarskiej, również podczas wizyt lekarskich osobistych. Z kolei dla firm farmaceutycznych – realizujemy tłumaczenia ulotek leków, czy innych wymaganych dokumentów.
Tłumaczenia
Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne
To najczęściej realizowany rodzaj tłumaczeń w naszym biurze! Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne dotyczą takich dokumentów jak: instrukcje obsługi, karty charakterystyki, dokumentacje techniczno-ruchowe DTR i wiele innych. To tzw. „must have” w firmach produkcyjnych, budowlanych i przemysłowych, gdzie tłumaczymy również ustnie np. szkolenia.
Tłumaczenia prawnicze
Tłumaczenia prawnicze i administracyjne
Realizowane równie bardzo często, gdyż w każdej firmie aspekty prawnicze i administracyjne powinny funkcjonować bez zarzutu. Tłumaczymy ustnie podczas wielu różnorodnych spotkań biznesowych i negocjacji handlowych, a pisemnie sporządzamy tłumaczenia umów, kontraktów, KRS-ów, statutów spółek i wielu innych.
Tłumaczenia finansowe
Tłumaczenia finansowe i ekonomiczne
Są niczym innym jak tłumaczeniami stricte specjalistycznymi wszelakich raportów finansów, dokumentacji audytowej, sprawozdań finansowych i innej dokumentacji o podłożu ekonomicznych. Natomiast podczas wizytacji i innych spotkań osobistych w firmach – tłumaczymy ustnie konsekutywnie.
Tłumaczenia social media
W dobie obecnych czasów i szybkiego przepływu informacji za sprawą Internetu i social mediów – dobra reklama i marketing jest podstawą funkcjonowania wielu firm i spółek. Stąd też, od paru lat, tłumaczenia banerów, haseł reklamowych, stron www, czy broszur stały się dla nas codziennością.
Tłumaczenia biznesowe
Płynna komunikacja międzynarodowa jest kluczem do sukcesu w każdym biznesie, stąd też ułatwiamy ją naszym klientom i jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie wymagana jest biegła znajomość języka, a także poprawny przekład i odbiór wypowiedzi czy to podczas spotkań, czy też konferencji lub szkoleń.
Tłumaczenie przysięgłe hiszpański

Tłumacz przysięgły hiszpański

Tłumaczenia przysięgłe, które inaczej nazywamy uwierzytelnionymi to tłumaczenia dokumentów formalnych, wymaganych w wielu różnych instytucjach państwowych, m. in. urzędach, placówkach oświatowych czy sądach. Co ważne, nierzadko tłumaczenia przysięgłe ustne są również wymagane, zwłaszcza podczas spraw sądowych, przesłuchań czy zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ma w swojej ofercie tłumaczenia wykonywane przez tłumaczy przysięgłych. Tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego wykonują tłumaczenia uwierzytelnione wszelkich dokumentów urzędowych, sądowych, osobistych czy procesowych. Tłumacz przysięgły hiszpańskiego pełni funkcję urzędnika państwowego i widnieje na państwowej liście tłumaczy przysięgłych sporządzonej przez Ministra Sprawiedliwości.

Tłumaczenia pisemne zwykłe

Tłumaczenia zwykłe realizowane są na porządku dziennym i dotyczą wielu dziedzin i branż. To co nas wyróżnia na tle innych biur i agencji tłumaczeniowych to sposób rozliczenia stron obliczeniowych. Mianowicie, 1 strona obliczeniowa tłumaczenia zawiera aż 1800zzs (znaków ze spacjami), a nie 1500zzs, jak to ma miejsce w wielu innych biurach. Finalnie znacznie zmniejsza to koszt tłumaczenia, gdyż stron obliczeniowych wychodzi znacznie mniej.
Aby otrzymać zindywidualizowaną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego i przesłania zapytania, wraz z plikiem do tłumaczenia na adres mailowy biuro@gztlumaczenia.pl lub info@gztlumaczenia.pl.

Tłumaczenia ustne hiszpański

Poza tłumaczeniami pisemnymi, nasze biuro tłumaczeń oferuje również tłumaczenia konsekutywne bądź symultaniczne. Tłumaczenia ustne wykonywane są podczas różnego rodzaju konferencji, negocjacji biznesowych, szkoleń, spotkań i wiele innych. W zależności od wymagań klienta oferujemy tłumaczenia w kabinach tłumaczeniowych, w których tłumacze korzystając z słuchawek na bieżąco tłumacząc słowa prelegenta, bądź też tłumaczenia konsekutywne, podczas których po części wypowiedzianej przez mówcę – tłumacz rozpoczyna tłumaczenie danego fragmentu. Dodatkowo, Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje również tłumaczenia w formie zdalnej, za pomocą platformy Zoom bądź Skype, bez konieczności wychodzenia z domu.
Tłumaczenie ustne hiszpański

Biuro tłumaczeń hiszpański

Skontaktuj się z nami!

Tłumacze hiszpańskiego i native speakerzy

Nasze biuro współpracuje z 200 wykwalifikowanymi i doświadczonymi tłumaczami hiszpańskiego i native speakerami, którzy są członkami Naczelnej Organizacji Technicznej zrzeszającej tłumaczy technicznych z całej Polski, dzięki którym jakość tłumaczeń stawiamy na piedestale, zachowując ją zawsze na najwyższym poziomie. Obsługujemy klientów z każdego sektora biznesowego, wiele firm produkcyjnych oraz dystrybucyjnych, od małych po duże międzynarodowe korporacje.

Kto mówi w języku hiszpańskim?

Język hiszpański wywodzi się z rodziny języków romańskich indoeuropejskich, a swoje początki, zawdzięcza łacinie i Cesarstwu Rzymskiemu, które po upadku osłabiło wpływy łaciny, które zaczęły się stopniowo zmniejszać i wiele różnych odmian dialektowych łaciny zaczęły przekształcać się w nowe języki. Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Szacuje się, że językiem hiszpańskim – jako językiem ojczystym – posługuje się około 650 mln ludzi na siedmiu kontynentach, w tym najpowszechniej w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie oraz Afryce. Z kolei, dalsze 100 mln ludzi używa języka hiszpańskiego jako drugiego języka. Co więcej, język hiszpański jest językiem urzędowym i międzynarodowym głównych światowych organizacji politycznych oraz gospodarczych, takich jak: Unia Europejska, ONZ, NAFTA , Interpol czy UEFA.

Terminowość, rzetelność oraz sumienność wyróżnia Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia na tle innych biur.

Tłumaczenie hiszpański

Najczęściej zadawane pytania w sprawie tłumaczeń

Jaki typ dokumentów jest najczęściej tłumaczony na język hiszpański w biurze tłumaczeń „Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia”?

Bazując na naszym 11-letnim doświadczeniu w branży, świadczymy usługi tłumaczeniowe na j. hiszpański niemalże z każdej dziedziny wiedzy. Do tych najczęściej tłumaczonych z pewnością należą: prawo, ekonomia, finanse, budownictwo, technologie, IT czy reklama.

Kiedy należy wykonać tłumaczenie przysięgłe na język hiszpański?

Przed zleceniem tłumaczenia przysięgłego, należy upewnić się w danej placówce czy instytucji, dla której sporządzamy dany dokument czy na pewno tryb przysięgły jest wymagany. Tłumaczenia przysięgłe są dokumentami urzędowymi, zawierającymi podpis i pieczęć tłumacza przysięgłego, widniejącego na liście tłumaczy przysięgłych na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Ile trzeba czekać na realizację tłumaczenia na język hiszpański?

Termin realizacji zawsze jest uzależniony od wielu czynników jak i indywidualnych potrzeb klienta. Natomiast, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej zawiłych zleceń – oferujemy również tryb przyspieszony lub ekspresowy, które zakładają tłumaczenia nawet i ponad 15 stron obliczeniowych na dobę.

Ile kosztują tłumaczenia na język hiszpański?

Cena tłumaczeń na język hiszpański zależna jest przede wszystkim od ilości tekstu, trybu tłumaczenia i dziedziny wiedzy, której dotyczy. Przy zleceniu obszerniejszej treści oferujemy liczne rabaty, w tym rabat ilościowy nawet do -15%.

Tłumaczenie hiszpański - przysięgłe, zwykłe, ustne

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia z lub na norweski? Skontaktuj się z nami!

Oferta tłumaczenia biura G&Z Tłumaczenia