Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia hiszpańskiego?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia hiszpański

Biuro Tłumaczeń (Śląsk, Chorzów) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe, na przykład na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego na język polski lub inny wybrany język obcy. Nasze Biuro Tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych oraz pisemnych (tłumaczenia nieprzysięgłe i przysięgłe) wszystkich kombinacji językowych, a nasza kadra wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy i native speakerów, z którymi współpracujemy od lat, gwarantuje realizację tłumaczeń na najwyższym poziomie, zachowując terminowość, fachowość i rzetelność.

Tłumacz hiszpańskiego na Śląsku

Gwarantujemy niezmienność cen oraz profesjonalną obsługę klienta. Co więcej, nasze biuro oferuje bezbłędny i staranny przekład dostosowując terminologię oraz stylistykę do kontekstu i wydźwięku tekstu oryginalnego. Poza przygotowywaniem tłumaczeń w trybie zwykłym, nasze biuro oferuje także tryb przyspieszony i ekspresowy w razie pilnych potrzeb. Wykonujemy tłumaczenia z niemalże wszystkich dostępnych branż i dziedzin nauki. Tłumacze z którymi współpracujemy posiadają doświadczenie z różnych dziedzin, takich jak: przemysł, technika, IT, medycyna, marketing i reklama, IT i wiele innych.

Tłumacz hiszpańskiego

Szczególnie specjalizujemy się w przekładzie:
  • umów i innych dokumentów z zakresu prawa,
  • instrukcji obsługi,
  • dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • dokumentów handlowych i administracyjnych,
  • sprawozdań finansowych,
  • kart charakterystyki,
  • dokumentacji medycznej,
  • materiałów reklamowych i marketingowych,
  • dokumentów z zakresu branży informatycznej (IT) i wielu innych.

Tłumacz przysięgły hiszpański

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ma w swojej ofercie tłumaczenia wykonywane przez tłumaczy przysięgłych. Tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego wykonują tłumaczenia uwierzytelnione wszelkich dokumentów urzędowych, sądowych, osobistych czy procesowych. Tłumacz przysięgły hiszpańskiego pełni funkcję urzędnika państwowego i widnieje na państwowej liście tłumaczy przysięgłych sporządzonej przez Ministra Sprawiedliwości.

Tłumaczenia ustne hiszpański

Poza tłumaczeniami pisemnymi, nasze biuro tłumaczeń oferuje również tłumaczenia konsekutywne bądź symultaniczne. Tłumaczenia ustne wykonywane są podczas różnego rodzaju konferencji, negocjacji biznesowych, szkoleń, spotkań i wiele innych. W zależności od wymagań klienta oferujemy tłumaczenia w kabinach tłumaczeniowych, w których tłumacze korzystając z słuchawek na bieżąco tłumacząc słowa prelegenta, bądź też tłumaczenia konsekutywne, podczas których po części wypowiedzianej przez mówcę – tłumacz rozpoczyna tłumaczenie danego fragmentu. Dodatkowo, Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje również tłumaczenia w formie zdalnej, za pomocą platformy Zoom bądź Skype, bez konieczności wychodzenia z domu.

Biuro tłumaczeń hiszpański

Skontaktuj się z nami!

Tłumacze hiszpańskiego i native speakerzy

Nasze biuro współpracuje z 200 wykwalifikowanymi i doświadczonymi tłumaczami hiszpańskiego i native speakerami, którzy są członkami Naczelnej Organizacji Technicznej zrzeszającej tłumaczy technicznych z całej Polski, dzięki którym jakość tłumaczeń stawiamy na piedestale, zachowując ją zawsze na najwyższym poziomie. Obsługujemy klientów z każdego sektora biznesowego, wiele firm produkcyjnych oraz dystrybucyjnych, od małych po duże międzynarodowe korporacje.

Kto mówi w języku hiszpańskim?

Język hiszpański wywodzi się z rodziny języków romańskich indoeuropejskich, a swoje początki, zawdzięcza łacinie i Cesarstwu Rzymskiemu, które po upadku osłabiło wpływy łaciny, które zaczęły się stopniowo zmniejszać i wiele różnych odmian dialektowych łaciny zaczęły przekształcać się w nowe języki. Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Szacuje się, że językiem hiszpańskim – jako językiem ojczystym – posługuje się około 650 mln ludzi na siedmiu kontynentach, w tym najpowszechniej w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie oraz Afryce. Z kolei, dalsze 100 mln ludzi używa języka hiszpańskiego jako drugiego języka. Co więcej, język hiszpański jest językiem urzędowym i międzynarodowym głównych światowych organizacji politycznych oraz gospodarczych, takich jak: Unia Europejska, ONZ, NAFTA , Interpol czy UEFA.

Terminowość, rzetelność oraz sumienność wyróżnia Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia na tle innych biur.