Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia niemieckiego?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia niemiecki

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje usługi tłumaczeń ustnych oraz pisemnych (tłumaczeń nieprzysięgłych i przysięgłych) na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski (lub inny język obcy) z wielu różnorodnych branż. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje głównie tłumaczenia specjalistyczne, dlatego też zagadnienia z zakresu techniki, budownictwa, prawa, ekonomii, IT czy finansów są nam bliskie.

Tłumaczenia niemiecki śląsk

Nasi tłumacze języka niemieckiego i native speakerzy posiadają najwyższe kwalifikacje, co umożliwia wykonanie dla Państwa tłumaczenia na najwyższym poziomie, z zachowaniem specjalistycznej terminologii, profesjonalizmu oraz należytej staranności. Terminowość zleceń jest naszym priorytetem tak więc gwarantujemy zachowanie terminowości, najwyższej jakości tłumaczenia w bardzo konkurencyjnych oraz atrakcyjnych cenach. Biuro Tłumaczeń (Chorzów, Śląsk) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje tłumaczenia w trzech trybach realizacji: zwykłym, przyspieszonym oraz ekspresowych, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, czy zawiłych projektów.

Biuro tłumaczeń niemiecki

Tłumaczenie dokumentów niemieckich:
  • instrukcje obsługi, karty charakterystyki,
  • dokumentacje techniczno-ruchowe (DTR),
  • dokumenty handlowe i administracyjne,
  • sprawozdania finansowe,
  • raporty finansowe,
  • umowy i akty notarialne dokumentacja medyczna,
  • materiały marketingowe ,i reklamowe,
  • witryny internetowe,
  • teksty z zakresu branży informatycznej (IT) oraz wiele innych.

Tłumaczenia techniczne niemiecki

Zajmujemy się także tłumaczeniem technicznym z niemieckiego.

Tłumaczenie stron internetowych na język niemiecki

Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia stron internetowych na język niemiecki. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam dostosowywać składnie, zdania i terminologię niezależnie od branży.
Biuro tłumaczeń Chorzów, Śląsk

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Ponadto, Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ma w swojej ofercie również tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego (Chorzów) wszelkich dokumentów urzędowych, osobistych, procesowych czy samochodowych, przygotowywane przez uprawnionych tłumaczy przysięgłych niemieckich widniejących na państwowej liście tłumaczy przysięgłych, sporządzonej przez Ministra Sprawiedliwości. Nasi tłumacze ustni często podejmują się tłumaczeń u notariusza, w sądzie czy w przypadku podpisania umowy, gdzie niezbędny jest tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Zajmujemy się także tłumaczeniem medycznym z i na język niemiecki.

Tłumaczenie symultaniczne niemiecki

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta oferuje także tłumaczenia symultaniczne podczas różnego rodzaju konferencji międzynarodowych, spotkań biznesowych oraz wielu innych wystąpień publicznych. Tłumaczenia symultaniczne języka niemieckiego wymagają użycia kabin tłumaczeniowych, w których zasiadają tłumacze i tłumaczą jednocześnie na kilka języków, korzystając ze słuchawek i mikrofonów. Dodatkowo, nasze biuro oferuje również tłumaczenia ustne konsekutywne podczas spotkań, szkoleń, obrad i innych wystąpień. Ponadto, w dobie pandemii tłumaczymy również przy użyciu takich narzędzi jak Zoom czy Skype, co pozwala na tłumaczenie symultaniczne niemieckiego online dla setki słuchaczy, będących w różnych krajach.

Tłumaczenia medyczne niemiecki

Język niemiecki jest skomplikowany, a terminologia medyczna może być szczególnie trudna do przetłumaczenia. Dlatego tak ważna jest współpraca z profesjonalnym biurem tłumaczeń, które ma doświadczenie w tłumaczeniach medycznych z języka niemieckiego.

Rozumiemy, jak ważna jest dokładność w tłumaczeniach medycznych, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każde tłumaczenie było dokładne i zgodne z oryginalnym znaczeniem. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy medycznych języka niemieckiego, którzy nie boją się podjąć wyzwania przetłumaczenia niemieckich dokumentów medycznych.

Tłumaczenie dokumentów niemiecki

Potrzebujesz tłumaczenia specjalistycznego z języka niemieckiego? Masz do przetłumaczenia dokumentację w języku niemieckim? Jeśli chcesz mieć pewność, że tłumaczenia dokumentów niemieckich jest dokładne, zatrudnij profesjonalne biuro tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia. Gwarantujemy poprawność tłumaczeń dokumentacji technicznej i specjalistycznej z języka niemieckiego na inne (i odwrotnie)!

Biuro tłumaczeń niemiecki

Skontaktuj się z nami!

Tłumacze niemieckiego i native speakerzy

Współpracujemy z ponad 200 wykwalifikowanymi i doświadczonymi tłumaczami języka niemieckiego oraz native speakerami, którzy poza wiedzą językową, posiadają również wiedzę z zakresu wielu specjalistycznych branż, takich jak: IT, budownictwo, technika czy medycyna, co pozwala na utrzymywanie zawsze najwyższej jakości tłumaczonych treści.

Kto mówi w języku niemieckim

Język niemiecki, jako język europejski zachodniogermański jest językiem urzędowym w aż sześciu europejskich krajach. Krajami niemieckojęzycznymi są: Niemcy, Belgia, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein oraz Luksemburg. Obecnie język ten jest używany również w wielu innych państwach, a znany jest na całym świecie. Według statystyk, obecnie językiem niemieckim posługuje się około 130 mln ludzi. Co ciekawe, krajem, w którym uczy się języka niemieckiego w szkołach jest niezmiennie Polska. Tuż po niej, drugie miejsce zajmuje Wielka Brytania, a na trzecim miejscu jest Rosja.

Język niemiecki odegrał kluczową rolę w ukształtowaniu się innych języków, takich jak: jidysz oraz odmiana pensylwańska. Tuż po języku angielskim, język ten jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych języków na świecie.

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość wyróżnia Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia na tle innych biur.