Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia rosyjskiego?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia rosyjski

W Biurze Tłumaczeń (Śląsk, Chorzów) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia wykonujemy również tłumaczenia ustne i pisemne (tłumaczenia nieprzysięgłe i przysięgłe) na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego na język polski lub inny wybrany język obcy. Współpracując z naszym biurem tłumaczeń uzyskają Państwo profesjonalne tłumaczenie dokumentacji medycznej, prawniczej, technicznej, ekonomicznej i wiele innych. Nasi tłumacze oraz native speakerzy zapewnią niezawodne i rzetelne tłumaczenie dostosowane do stylistyki i dziedziny tłumaczonego dokumentu. Oferujemy tłumaczenia w trybie zwykłym, przyspieszonym oraz ekspresowe w atrakcyjnych cenach.

Biuro tłumaczeń rosyjski

Nasze biuro oferuje również Państwu niezachwianą i długofalową współpracę, niezawodną obsługę klienta, która skupiona jest na tym, aby sprostać Państwa oczekiwaniom nawet najbardziej zawiłych projektów i zleceń tłumaczeniowych. Terminowość zleceń, która nas wyróżnia staramy się zawsze dostosować do potrzeb klienta, a nasi tłumacze podchodzą do każdego przekładu w sposób niezwykle profesjonalny i rzetelny. Poza standardowymi kombinacjami językowymi, biuro tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia wykonuje również tłumaczenia w kombinacjach takich jak: rosyjski <-> angielski; rosyjski <-> ukraiński; rosyjski<-> niemiecki i wiele innych.

Tłumacz rosyjskiego

Naszą specjalnością są tłumaczenia na rosyjski i z rosyjskiego:

  • dokumentacji handlowej oraz umów;
  • instrukcji obsługi;
  • dokumentacji DTR;
  • kart charakterystyki;
  • sprawozdań finansowych;
  • dokumentacji administracyjnej i urzędowej;
  • dokumentacji medycznej;
  • materiałów reklamowych i marketingowych;
  • stron internetowych oraz innych treści z zakresu IT.

Tłumaczenia techniczne rosyjski

Zajmujemy się także tłumaczeniem specjalistycznym, m.in. tłumaczeniem technicznym z rosyjskiego.

Tłumaczenia medyczne rosyjski

Nasze biuro tłumaczeń także podejmuje się tłumaczenia medycznego z języka rosyjskiego. Sprawdź naszą ofertę!

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje również wykonanie tłumaczeń przysięgłych z rosyjskiego i na rosyjski (uwierzytelnionych), które są niezbędne podczas załatwiania wszelkich spraw urzędowych, procesowych, a w niektórych przypadkach nawet i medycznych. Tłumaczeniom uwierzytelnionym, które są przygotowywane przez uprawnionych tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego widniejących na państwowej liście tłumaczy przysięgłych sporządzonej przez Ministra Sprawiedliwości podlegają między innymi dokumenty samochodowe, akty notarialne, świadectwa, certyfikaty, dokumenty bankowe, ubezpieczeniowe czy akty stanu cywilnego.

Tłumaczenie symultaniczne rosyjski

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ma w swojej ofercie także tłumaczenia ustne. Tłumaczymy ustnie podczas wszelkiego rodzaju wystąpień publicznych: konferencji, wykładów, obrad, szkoleń czy spotkań biznesowych. W zależności od charakteru spotkania, nasze biuro oferuje tłumaczenia symultaniczne, które są tłumaczeniami na żywo, a tłumacze będąc w wygłuszonych kabinach tłumaczą jednocześnie z prelegentem wypowiadaną treść lub też tłumaczenia konsekutywne, podczas których tłumacze po usłyszeniu fragmentu wypowiedzianej treści rozpoczynają tłumaczenie. W obecnych czasach, poza standardowymi formami tłumaczeń ustnych, biuro tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia świadczy również usługi tłumaczeń ustnych zdalnych, korzystając z platform Zoom bądź Skype. Tłumaczenia online stały się niezwykle powszechnym oraz wygodnym sposobem na zapewnienie płynnej międzynarodowej komunikacji.

Tłumaczenia polsko-rosyjski

Skontaktuj się z nami!

Tłumacze rosyjskiego i native speakerzy

Misją naszego biura tłumaczeń jest zapewnienie profesjonalnego przekładu dostosowanego do odpowiedniego kontekstu i dziedziny tekstu oryginalnego, dlatego też współpracujemy z ponad 200 wykwalifikowanymi i doświadczonymi native speakerami i tłumaczami (m.in. rosyjskiego), którzy wykonują tłumaczenia w sposób niezwykle staranny, rzetelny i fachowy. Nasi stali klienci to przede wszystkim firmy produkcyjne oraz dystrybucyjne, aczkolwiek obsługujemy klientów z każdego sektora biznesowego, od małych po duże międzynarodowe korporacje.

Kto mówi w języku rosyjskim?

Język rosyjski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich, a powstał z języka prasłowiańskiego. Jako językiem ojczystym, językiem rosyjskim posługuje się obecnie około 160 mln ludzi. Jednakże łącznie na skalę światową język rosyjski zna aż 260 mln ludności. Jest to język urzędowy Rosji, Kazachstanu, Białorusi oraz Kirgistanu. Co ciekawe, język rosyjski to także jeden z pięciu języków oficjalnych i zarazem jednym z sześciu języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Język rosyjski jest znany niemalże na całym świecie. Do krajów, w których język rosyjski nie ma statusu oficjalnego, lecz jest równie powszechnie znany i używany należą: Stany Zjednoczone, Łotwa, Ukraina, Izrael, Brazylia, Litwa, Kanada, Estonia, Grecja, Finlandia, Australia oraz Rumunia. Również w Polsce występują mniejszości narodowe, które posługują się tylko i wyłącznie językiem rosyjskim. Język rosyjski cechuje się specyficzną pisownią, zwaną grażdanką, która jest graficzną odmianą cyrylicy.

Terminowość, profesjonalizm i doświadczenie to cechy które wyróżniają Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ponad inne biura tłumaczeń.