Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia czeskiego?

Skontaktuj się z nami!

Tumaczenia czeski

Biuro Tłumaczeń (Śląsk, Chorzów) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia świadczy usługi tłumaczeniowe z czeskiego na polski ustne i pisemne (tłumaczenia nieprzysięgłe i przysięgłe) oraz na dowolny język obcy. Obecnie język czeski jest bardzo popularnym językiem zarówno podczas negocjacji handlowych, jak i w tłumaczeniach tekstów technicznych, budowlanych czy ekonomicznych. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe pisemne, przysięgłe oraz ustne – symultaniczne i konsekutywne. Kadra naszych wyspecjalizowanych tłumaczy sprosta Państwa oczekiwaniom i wykona tłumaczenia na najwyższym poziomie.

Czeski tłumaczenia

Co więcej, w razie pilnych zleceń, oferujemy również usługi w trybie przyspieszonym i ekspresowym w bardzo konkurencyjnych cenach. Biuro tłumaczeń Grzesiak & Zemsta tłumaczenia specjalizuje się głównie w tłumaczeniach tekstów ściśle specjalistycznych, branżowych tak więc dokumentacje DTR, budowlane czy z zakresu IT nie są nam obce. Dlatego też zachęcamy do kontaktu, nawet przy tłumaczeniach niezwykle zawiłych i skomplikowanych. Nasi tłumacze i native speakerzy zachowają pełen profesjonalizm i staranność.

Tłumacz czeskiego

Zajmujemy się tłumaczeniami z języka czeskiego i na czeski:

  • Umów;
  • Sprawozdań finansowych;
  • Treści marketingowych i reklamowych;
  • Stron internetowych;
  • Instrukcji obsługi;
  • Dokumentacji budowlanych;
  • Dokumentacji medycznej;
  • Tekstów ekonomicznych;
  • Dokumentów osobistych i samochodowych i wiele innych.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego

Tłumaczeń przysięgłych w biurze tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia dokonują tłumacze przysięgli języka czeskiego wpisani na państwową listę tłumaczy przysięgłych ustanowioną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W sposób uwierzytelniony, czyli przysięgły należy tłumaczyć wszelkie dokumenty dla instytucji państwowych, takie jak: akty notarialne, dokumenty osobiste, dokumenty samochodowe, wyciągi bankowe, wyroki, czy inne dokumenty procesowe.

Czeski tłumaczenia konferencyjne

Poza tłumaczeniami pisemnymi, oferujemy również skorzystanie z usług tłumaczeń ustnych: konsekutywnych bądź symultanicznych podczas różnego rodzaju wystąpień, szkoleń, wykładów, negocjacji handlowych czy konferencji. Co więcej, aby ułatwić swobodny przepływ informacji i międzynarodową komunikację, świadczymy również tłumaczenia ustne w formie zdalnej, korzystając z takich narzędzie jak Zoom lub Skype. Bez wychodzenia z domu zapewnimy Państwu tłumaczenie konferencyjne dla setek słuchaczy w wielu różnorodnych językach.

Biuro tłumaczeń czeski

Skontaktuj się z nami!

Tłumacze czeskiego i native speakerzy

Od lat współpracujemy z kadrą doświadczonych, wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych w konkretnych branżach i dziedzinach nauki tłumaczami czeskiego oraz native speakerami z całego świata. Co więcej, nasi tłumacze czeskiego są członkami Naczelnej Organizacji Technicznej zrzeszającej tłumaczy technicznych z całej Polski, dzięki którym jakość tłumaczeń stawiamy na piedestale, zachowując ją zawsze na najwyższym poziomie.


Obsługujemy klientów z każdego sektora biznesowego, od małych jednoosobowych działalności po duże, międzynarodowe korporacje jak i również klientów indywidualnych.

O języku czeskim

Język czeski należy do grupy języków słowiańskich, stanowiącej część rodziny indoeuropejskiej. Co ciekawe, język czeski najbliżej spokrewniony jest z językiem słowackim, a w dalszej kolejności również z językiem polskim, głownie ze względu na bardzo zbliżoną leksykę i gramatykę.

Obecnie językiem czeskim posługuje się około 11,5 mln ludności, z czego ponad 10 mln to mieszkańcy i obywatele Czech. Język czeski jest językiem urzędowym tylko w Czechach, ale stanowi jeden z języków oficjalnych Unii Europejskiej.