Potrzebujesz szybkiej wyceny tłumaczenia francuskiego?

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia francuski

Biuro Tłumaczeń (Śląsk, Chorzów) Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia oferuje tłumaczenia ustne i pisemne (tłumaczenia nieprzysięgłe i przysięgłe) między innymi na język francuski oraz z języka francuskiego na j. polski (lub inny język obcy). Nasze Biuro Tłumaczeń wyróżnia jakość, która utrzymywana jest zawsze na najwyższym poziomie oraz zachowywanie terminowości wykonywanych projektów tłumaczeniowych. Nasi tłumacze oraz native speakerzy zapewnią Państwu profesjonalny przekład z zachowaniem najwyższych standardów językowych dostosowanych do różnego rodzaju treści.

Tłumacz francuskiego

Nasze biuro oferuje konkurencyjne ceny, zachowując najwyższą jakość tłumaczonych treści. W razie pilnych zleceń, nagłych potrzeb tłumaczeniowych, poza trybem zwykłym i przyspieszonym – oferujemy również tryb ekspresowy, który pozwoli na otrzymanie tłumaczenia w ekspresowym czasie, nie tracąc jakości i staranności w wykonywanych przekładach. Świadczymy usługi tłumaczeniowe niemalże wszystkich dostępnych kombinacji językowych, nie tylko na lub z języka polskiego. Są to między innymi: francuski <-> angielski, francuski <-> niemiecki oraz francuski <-> rosyjski.

Tłumaczenia pisemne francuski

Najczęściej nasze biuro wykonuje tłumaczenia dokumentów z języka francuskiego:
  • dokumentacji techniczno-ruchowej;
  • instrukcji obsługi;
  • kart charakterystyki;
  • umów i innych dokumentów handlowych;
  • dokumentów urzędowych i osobistych;
  • sprawozdań finansowych;
  • dokumentów medycznych;
  • materiałów marketingowych;
  • dokumentacji informatycznej (IT) i wielu innych.

Tłumaczenia techniczne francuski

Oprócz tego zajmujemy się tłumaczeniem specjalistycznym z francuskiego, m. in. tłumaczeniem technicznym, np. tłumaczeniem dokumentów samochodowych z języka francuskiego na polski.

Tłumaczenia medyczne francuski

Nasze biuro tłumaczeń także podejmuje się tłumaczenia medycznego. Przeczytaj więcej o tłumaczeniu medycznym: https://gztlumaczenia.pl/jakosc-w-tlumaczeniach-medycznych-sprawa-zycia-lub-smierci/

Tłumacz przysięgły francuski

Poza tłumaczeniami zwykłymi, Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia ma w swojej ofercie również tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego przez tłumaczy przysięgłych widniejących na państwowej liście tłumaczy przysięgłych przygotowanej przez Ministra Sprawiedliwości. Do dokumentów, które należy przetłumaczyć w trybie przysięgłym należą: dokumenty samochodowe, akty własności, dokumenty osobiste, dokumentacje procesowe i wiele innych dokumentów, które wymagane są przez instytucje państwowe.

Tłumaczenia ustne francuski

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia specjalizuje się także w tłumaczeniach ustnych. W zależności od potrzeb klienta, nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia konsekutywne bądź tłumaczenia symultaniczne kabinowe, gdzie wypowiadana przez prelegenta treść tłumaczona jest na żywo przez tłumacza zasiadającego w wygłuszonej kabinie, słyszącego wypowiadaną treść w słuchawkach. Tłumaczenia ustne są bardzo pożądane podczas różnorodnych wykładów, spotkań, konferencji czy szkoleń. Poza formą osobistą, oferujemy także tłumaczenia online za pomocą platformy Zoom bądź Skype.

Biuro tłumaczeń francuski

Skontaktuj się z nami!

Tłumacze francuskiego i native speakerzy

Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia współpracuje z ponad 200 wykwalifikowanymi i doświadczonymi tłumaczami francuskiego oraz native speakerami, którzy są członkami Naczelnej Organizacji Technicznej gromadzącej tłumaczy technicznych z całej Polski, dzięki którym przekład, zazwyczaj treści ściśle specjalistycznych, jest zawsze spójny, staranny i profesjonalny. Nasi tłumacze to również lekarze, prawnicy, profesorowie i osoby z wykształceniem w dwóch kierunkach.

Obsługujemy klientów z każdego sektora biznesowego, wiele firm produkcyjnych oraz dystrybucyjnych, od małych po duże międzynarodowe korporacje.

O języku francuskim

Język francuski jest językiem indoeuropejskim i pochodzi z grupy języków romańskich. Podobnie jak język hiszpański i włoski, język francuski również wywodzi się z łaciny, a ukształtował go celtycki język galijski oraz germański język frankijski. Język francuski jest znany na całym świecie, a jako język urzędowy, posługuje się nim około 80 mln ludności. Poza Francją, język ten w Europie jest językiem urzędowym również w Belgii, Szwajcarii, Monako oraz Luksemburgu. Natomiast poza Europą, w Kanadzie, Kongo, Senegalu i Gwinei. Co ciekawe, językiem francuskim łącznie posługuje się około 220 mln ludzi na całym świecie. Jest to jeden z języków międzynarodowych szeroko rozumianej dyplomacji i kultury. Dlatego też, jest to jeden z języków urzędowych Unii Europejskiej, organizacji NATO oraz ONZ.

Fachowość, terminowość i profesjonalizm wyróżnia Biuro Tłumaczeń Grzesiak & Zemsta Tłumaczenia na tle innych biur.

Tłumaczenie szeptane